Jak na eshop

Když jsem si zakládala svou firmu, Doufala jsem, že mi to bude vynášet a budu se mít dobře. Musím říct, že ze začátku to tak opravdu bylo. Byla jsem opravdu nadšená. Měla jsem totiž ekonomickou školu a dva roky na právnické fakultě, ale bohužel mi to na právnické fakultě nevyšlo, protože bohužel se v tom nevyznám a nějak jsem v tom plavala. Učení mi ale vždycky nějak šlo, takže jsem nepochopila, proč mi to zrovna nešlo na právnické fakultě. A právě pro mě právnická fakulta byla opravdu hodně důležitá, protože mě to bavilo. Ale bohužel osud to chtěl jinak a dopadlo to tak, jak asi mělo. A mí rodiče z toho také byli velmi nešťastní, protože mi drželi palce. Nicméně ale později jsem si řekla, že raději zkusím nějaký online e-shop, kde nemusím platit alespoň za kamennou prodejnu. U nás ve sklepě mám hodně místa, takže se mi tam vejde zboží.

SEO není jednoduché.

A chtěla jsem prodávat kosmetiku. Chtěla jsem totiž podnikat za každou cenu. Samozřejmě, že jsem si taky musela přečíst nějaké webové stránky a to například SEO v Brně, kde jsem se dozvěděla spoustu informací, jako třeba například jak na online reklamu. Na další webové stránce SEO studio vs. SEO agentuře jsem se dozvěděla jak na marketing.

Online práce je někdy zábava.

A víte, z marketingu se opravdu hodně vyznám, ale chtěla jsem nějaké bližší informace, abych si osvěžila paměť. Je to přeci už hodně dlouho, co jsem ze školy. A jsem ráda že jsem se na brněnské SEO dozvěděla plno užitečných informací, které potřebuje každý člověk k tomu, aby mohl podnikat. Podnikání mi trvalo na rozjezd asi půl roku. Potom jsem si díky marketingu a online reklamě taky sehnala více zákazníků, což mě velmi potěšilo. A jsem nakonec ráda, že jsem se k tomu dohoupala, protože se mi opravdu velmi daří. A ze začátku to vypadalo tak, že zkrachuji anebo s tím seknu a skončím. Nicméně ale jsem ráda, že jsem zapnul zuby a vydržela jsem toho tolik, že jsem se ani nemyslela, že to zvládnu.