Uspořádejte oslavu s pobytem u zahradního bazénu

Máte rádi oslavy a párty? To asi každý, je to naprosto přirozené a bavit se s přáteli patří k nejkrásnějším zážitkům v životě. Naopak osamělost vede k hlubokým depresím a sklíčenosti, a tak bychom se měli snažit s lidmi vycházet v dobrém a spíše navazovat nová přátelství, než je ztrácet.

Oslavu lze koncipovat velmi různorodě, uvnitř v obývacím pokoji, na venkovní terase, pod pergolou, v altánu, anebo pod slunečníkem. To ale nejsou zdaleka všechny možnosti, což takhle zkusit to se zahradním bazénem?

Občerstvení podávaná do vody – občerstvení lze servírovat i na hladinu bazénu, například na plovoucím podnosu, kde bude umístěna zmrzlina, ovocné poháry se šlehačkou, zeleninové sendviče či jahodový koktejl. Občerstvení ovšem můžete podávat i na břehu a vaši hosté jej budou pojídat přímo z bazénu. Jestliže se bude jednat o levný bazén do země, zarovnaný na úroveň okolního terénu, bude to velmi snadné.

brýle u bazénu

Hry ve vodě – existuje bezpočet vodních her, jako například potápění a lovení předmětů, vodní gymnastika, házení s míčem a házecím diskem, vzájemné podvodní masáže apod. Oslava tím získá úplně jiný rámec, bude se vám líbit a vaši hosté jistě budou chtít něco podobného zopakovat.

Konverzace – bazén dokáže lidi spojovat a stmelit. Je to dáno tím, že pod vodou se více uvolníte a relaxujete a tím pádem bude možné otevřít i témata ožehavější. Toto se hodí například v případě oslav s vašimi spolupracovníky, s nimiž sdílíte společné prostory kanceláří, a potřebujete dořešit některé mezilidské nesrovnalosti.

balónky na hladině bazénu

Promítání filmů – oslavu byste mohli zakončit promítáním nějakého zajímavého titulu. Postačí vám k tomu projektor a přenosné projekční plátno, anebo můžete promítat na bílou domovní fasádu. Doporučujeme nějakou komedii z prostředí, kde se lidé taktéž pohybují na pláži, koupou se v bazénu, v moři, na přehradě či v řece. Kupříkladu Četník a mimozemšťané s Louis de Funesem v hlavní roli.