Posekáme trávu podle Vašich představ

Potřebujete posekat trávník? Žádný problém, trávu Vám můžeme posekat jednou nebo k Vám můžeme jezdit pravidelně, vše je na domluvě. Společnost nabízí pravidelné sekání trávy Brno, ale i po celé České republice. Vůbec se nemusíte bát, pokud je tráva opravdu hodně vysoká, protože naše firma si s tím hlavu neláme a vše zvládneme posekat levou zadní. Velikost Vašeho pozemku může být jakákoliv, a v jakémkoli stavu, protože během celého roku jsme tu jen pro Vás, a o Váš travnatý pozemek se postaráme tak, že ho ani nepoznáte.

Sečení

Naše firma je známá hlavně tím, že vlastníme rozsáhlou techniku, která zvládne posekat jakýkoliv terén. Zaměřujeme se hlavně na velké pozemky od 5 000 m², ale není žádný problém se domluvit na individuálním rozsahu práce, kterou část pozemku budete potřebovat posekat. Vůbec nám nevadí větší plochy, a trávu můžeme posekat i ve svahu, protože disponujeme svahovým materiálem. Velkou výhodou je, že Vám dokážeme zajistit odvoz vzniklého zeleného bio odpadu naší vlastní dodávkou anebo Vám můžeme přistavit kontejner.

Tráva

Trávu sečeme traktorem s mulčovačem, skvěle to dokáže posekat vysokou trávu,, plevel a nálety do průměru 4cm. Vše bude rozdrceno na malé kousky, a výrazně Vám to sníží náklady na udržování Vašeho pozemku. Sečení naše společnost zvládá v rovině a ve svahu, protože disponujeme svahovým speciálem a svahy zvládneme se sklonem až 35. Dále Vám nabízíme ruční sečení křovinořez, také vhodné pro plevel, vysokou trávu, a zvládneme to posekat kolem stromů a podél plotů, a všude tam, kde budete potřebovat, vždy se budeme snažit vyjít vstříc a posekat Vám vše, co si budete je přát. Cenu za sekání trávy, Vám může vypočítat naše kalkulačka, kterou si můžete vyzkoušet, a vyhodnotí Vám cenu za sekání trávy. Přesný jednotný ceník nelze stanovit, protože každý pozemek je pro nás individuální a musíme ho posoudit. Neváhejte nás kontaktovat, protože jsme tu jen pro Vás.