Investice na celý život

Jezdíte každý rok na dovolenou v létě nebo před létem, nebo na podzim, a rádi se už několik let vracíte na stejné místo, a tím není nic jiného než Jadran? Češi si tuto destinaci velice oblíbili v posledních desítkách let a není se čemu divit – je to v dojezdové vzdálenosti autem, večer vyrazíte a ráno už si můžete užívat šplouchání vln do vašich nohou. Ale také jsou zde velice přívětivé ceny, které nalákají kdekoho z nás. A ta krajina, skály, pláže, modré moře, průzračná voda, jadranská zmrzlina a ovoce – také už jste se zasnili a přejete si, aby bylo brzy léto?

chorvatsko

S tím vám můžeme pomoci. Jak by se vám líbilo se na nic a nikoho nevázat a když si prostě večer řeknete, že se druhý den budete chtít vykoupat v moři, tak prostě naskáčete do auta a vyrazíte, aniž byste museli na poslední chvíli hledat ubytování a takhle ze dne na den je to docela obtížný, spíše i nesplnitelný úkol. Ale co kdybyste jezdili takto do svého druhého domova, který si můžete vybudovat u moře? Tedy respektive bude vám vybudován a vy si sem pak už jenom budete jezdit užívat. Pokud byste zrovna neměli čas přímo vy, nemusí to ležet ladem a prakticky ho pronajmete, z čeho vám půjdou zase zpátky finance, které nyní investujete.

Sibenik

Využijte nemovitosti na prodej Chorvatsko v přímořském městečku Žaborič, kde se staví apartmánový dům a jeden z apartmánů může být váš. Mají i terasu, ze které je vidět na moře, pokud tedy vyberete byt v prvním nebo druhém patře. Kuchyně a obývací pokoj budou hlavní https://www.stormware.cz/podpora/faq/pohoda/123/Kde-naleznu-hlavni-knihu/%3Fid%3D602 částí bytu, dále zde budou dvě ložnice a koupelna a předsíň. Takže tak akorát pro každou rodinu. Budete to mít jenom pár metrů na pláž nebo pokud se rozmyslíte, můžete vyrazit na výlet do nedalekého města Šibenik, které je odsud asi pět kilometrů. Koupí tohoto apartmánu budete spolehlivě provedeni a nemusíte mít z ničeho žádné obavy.