Nepodceňujte balení svého zboží

i iv=“Content-Type“ content=“text/html; charset=UTF-8″>

Když půjdete kolem vlakového nádraží, přístavu nebo kolem velké firmy, třeba automobilky, určitě si všimnete spousty kontejnerů, které jsou jako kostičky Lega poskládané na sobě. Kontejnery jsou totiž ideálním balicím a přepravním prostředkem pro všechny druhy přepravy, železniční, silniční i lodní. Do kontejneru můžete dát své zboží, své výrobky určené k přepravě k cílovému zákazníkovi nebo do meziskladu, a máte jistotu, že nedojde ke zničení ať vlivem počasí, ale i třeba zničení zboží hlodavci.

kontejner

Přepravní kontejnery mají univerzální velikost, takže můžete přizpůsobit balení svých výrobků tak, abyste efektivně využili prostor kontejneru do posledního milimetru. Zboží tak nebude po kontejneru „cestovat“, ale bude pevně v kontejneru ukotveno. Kontejner ochrání vaše výrobky mnohem lépe, než balení přivázáním pouze na palety a obalené strečovým materiálem. Pokud takto zabalené zboží naložíte na zaplachtovaný kamión, může dojít k otírání zboží o stěny kamiónu a tak může dojít k poškození. Pevné stěny přepravního kontejneru zaručí bezpečí vašemu zboží, i když pošlete své zboží přes půl Zeměkoule.

papírová krabice

Kontejnery využívá k přepravě mnoho firem, i auto vám mohou převézt z Ameriky přes moře v kontejneru, pokud to bude nějaký speciální vůz, který potřebuje maximální ochranu před poškozením. Ale nejsou jen ty lodní kontejnery, jsou i plastové kontejnery, které jsou velikosti běžné euro palety. I ty ochrání vaše drobné díly při přepravě lépe, než dřevěné nebo papírové krabice. Každý přepravní kontejner Schoellerallibert si můžete jak koupit, pokud jej využijete opakovaně, ale můžete si jej také jen pronajmout. Můžete zvážit ekonomičtější variantu a pro tu se rozhodnout. Jsou vaše výrobky křehké? Tak to pro jejich převoz k zákazníkovi určitě využijte kontejner. V něm budou vaše výrobky jako v bavlnce.