Oblečte svá miminka

Všichni rodiče, kteří čekají první miminko, přemýšlí co mu pořídit do výbavičky. Jednou ze základních a nepostradatelných položek je oblečení pro miminka Kojeneckeobleceni. Oblečení pro naše nejmenší se dnes dá koupit doslova a do písmene na každém rohu. Koupíte je ve velmi drahých obchodech, v obyčejné konfekci i v levném oblečení. Je dobré si zjistit, z čeho je oblečení ve kterém obchodě vyrobeno, protože nejmenší děti by měly být oblečeny jen ve 100% bavlně a bambusu. To proto, že je jejich pokožka příliš jemná, a špatné oblečení by ji mohlo poškrábat či jim způsobit například alergii.

miminko v kalhotech

Pro kluky i pro holky
Pokud jste po nikom nezdědili ani část oblečení, asi budete chvilku přemýšlet, kolik a čeho budete muset koupit. Nekupujte zbytečně moc oblečení, protože každé miminko je jiné. Některé bude hodně zvracet a pravděpodobně bude mít vyšší spotřebu oblečení, další dítě si vystačí s jedněmi dupačkami denně. Nikdy to předem nebudete vědět, tak si kupte přiměřený počet dupaček.

Nakupujte podle počasí
Ač tato rada zní možná lehce úsměvně, zda lidí zapomíná na to, aby přizpůsobili výběr oblečení pro své dítě aktuálnímu počasí. Miminko narozené v létě asi neocení teplou kombinézu v novorozenecké velikosti, a zimní miminko nebude potřebovat šortky. I když jsou k dostání oblečky roztomilé, nepodléhejte reklamám ani svodům v podobě rozkošných potisků. Oblečení nejspíš nevyužijete, a pokud nepůjde o žádanou značku, bude se vám špatně prodávat.

oblečení pro holčičku

U nás nakoupíte veškeré oblečení pro děti – od novorozenců až po velikost 100 a výš. Máme v nabídce kompletní garderobu pro kluky, pro holky a samozřejmě i v neutrálních barvách. Najdete u nás i dárkové sady do porodnice, dárky pro miminka i maminky, a v sadách najdete kompletní outfit pro cestu z porodnice. Vyberte si skvělé oblečení, které je pro jemnou dětskou pokožku to pravé.