Hledáte nové bydlení?

Na trhu existuje celá řada firem, které se zabývají výstavbou rodinných domů. Jsme jedna z nich, a můžeme vám zaručit, že vám dům postavíme bez zbytečných průtahů. Stojíme za svými klienty, a aby pro ně byla jejich cesta za novým domem co nejpříjemnější, jsme schopni zastoupit je ve stavebním řízením, čímž vám ušetříme spoustu času. Nebudete muset obíhat úřady a shánět podklady – to uděláme za vás.

nový bungalov

Máte pozemek?
Mnoho klientů by si dokázalo sehnat pozemek, ale tím to pro ně zatím končí, a to i když mají k dispozici peníze či mají vyřešené financování. Je to dáno tím, že ne každý si dokáže poradit sám a postavit si dům. Mnoho lidí hledá solidní firmu, která jim dodá hotový dům připravený k nastěhování. My jsme kvalitní společnost, která dodává klientům domy po celé republice. Postavili jsme dům i pro několik známých osobností, které jsou s našimi službami rovněž velmi spokojené. Prohlédněte si na našem webu reference a projekty, které pro vás máme k dispozici.

Postavíme vám rodinný dům na klíč. Máte na výběr mezi dřevostavbou a zděným domem. Dřevostavba je z hlediska výstavby velmi rychlá, a kompletní dům můžete mít hotový za několik týdnů. U zděné varianty to bude trvat o něco déle. Domy stavíme rychle a kvalitně, a po předání klíčů vás čeká kromě stěhování jen jeden jediný úkol – sehnat si kuchyňskou linku. Každý má jiný vkus a jiné potřeby, a výběr kuchyňské linky je natolik specifická záležitost, že ji raději ponecháváme na samotných klientech.

dům a klíče

Nabízíme bungalovy
Bungalovy jsou v posledních letech velmi oblíbeným typem domů, protože jsou přízemní a dokážou nabídnout velkorysý prostor k bydlení. Prohlédněte si naše typizované projekty, a možná budete velmi příjemně překvapeni. Každý dům jsme navrhovali tak, aby i přes menší zastavěnou plochu poskytl velkorysé prostory k bydlení.