Obchodní centrum

Už v mých patnácti letech jsem snila o tom, že jednou budu pracovat pro nějakou luxusní společnost. Vždycky jsem měla za to, že budu pracovat ve společnosti jako moje maminka. A moje maminka byla zástupkyně vedoucí v luxusním módním a obchodním centru. Prodávala se tam hlavně dámská pánská a dětská móda. Mě by to hodně bavilo a byla jsem ráda, že tam mohu chodit. Jako malá holčička jsem tam za maminkou do práce velmi často chodila, když jsem šla ze školy. A bylo opravdu velké štěstí, že ta škola byla ihned vedle toho obchodního centra. Takže jsem se nemusela bát, že se třeba někde například ztratím. S maminkou a ostatními prodavačkami jsem byla domluvená, že vždycky ze školy tam půjdu. A musím říct, že celá taková velká společnost pro mě byla naprosto dokonalá. A taky možná díky mě, tam maminka nechala udělat nějaký malý dětský koutek.

Dětský koutek vždy potěší.

Takže je prima, když jdou nějaké rodiny s dětmi nakupovat do obchodního centra, tak mají alespoň děti kam jít si pohrát. Protože chápu, že opravdu asi ne každé děti rády nakupují. Myslím si, že ale třeba například pětileté děti si raději sednou do dětského koutku, kde si budou spokojeně hrát a nemusí se motat rodičům pod nohama při nakupování.

Bez poznámek to nejde.

Alespoň já jsem to takhle měla. A jsem ráda, že maminka v této velké společnosti realizovala můj skvělý nápad, který všichni chválí. Dětský koutek v Obchodním centru se opravdu vyplatí a já ho doporučuji opravdu všem obchodním centrům. Vyplatí se to, protože je opravu velmi nepraktické a někdy i nemožné nakupovat s malými dětmi. A to hlavně z toho důvodu, že děti všechno chtějí, takže se rodičům nákupy taky asi hodně někdy prodraží. Takže já osobně si myslím, že každá velká firma či společnost by měla na tohle myslet, když budou budovat obchodní centra, Věřte, že se vám to mnohokrát vrátí, když uděláte dětský koutek.