Nakupujte na About You se slevovými kupóny

Nakupujete rádi oblečení pro sebe i pro vaše blízké? Pak by se vám mohly hodit About You slevové kupóny. Kupón lze uplatnit na jakékoli zboží v tomto obchodě a my vám povíme, proč nakupovat právě zde:

Rozumné ceny – vyhlédli jste si například dámskou mikinu, která vás oslovuje střihem i barvou? Pak vězte, že jde o kvalitní zboží s vysokou gramáží. Nejde tedy o typické oblečení z tržnice, kde lze o kvalitách výrobků polemizovat. Kvalitě odpovídá také rozumná cena, není nadsazená, jako u některých rádoby módních stylů, a nebude vám připadat, že jste zbytečně vyhodili spoustu peněz.

krásná Eva v mikině

Perfektní produktové foto – veškeré produktové fotografie jsou natolik zřetelné, že je nákup touto cestou mnohdy dokonce lepší, než kdybyste zboží vybírali osobně v kamenném obchodě. Z fotografií lze odvodit prakticky vše, snad jen kromě pocitu při doteku, který si však musíte domyslet. Každopádně není problém zboží do 100 dnů od doručení vrátit zdarma bez hrazení poštovného.

Popis zboží – všechny výrobky jsou detailně popsány a je z popisků zřejmé, o co se jedná, jaké jsou jejich důležité parametry, a také jak výrobek prát a ošetřovat.

Materiál – součástí popisu je i materiál, který je zde uveden naprosto přesně. Máte pak možnost vybírat např. mikiny z materiálu čistě přírodního, např. 100% bavlna či viskóza, anebo ze syntetických vláken, jako je polyester a elastan.

dámská mikina About You

Volba velikosti – při volbě velikosti může docházet k celé řadě potíží a tomu se mnoho e-shopů snaží zabránit. Proto je zde uváděna tabulka velikostí, aby odpadlo co nejvíce zbytečného a komplikovaného vracení zboží. Vrácení zboží je však zdarma a hradí jej obchod, nemusíte mít tedy obavy, že při vracení špatné velikosti proděláte.

Doprava zdarma – About You si zakládá na dopravě zdarma, což v mnoha jiných obchodech neexistuje. Některé obchody nabízí dopravu zdarma pouze v rámci slevových akcí, ale zde je doprava zdarma pokaždé.