Kvalitní řemeslníci

Konečně jsem se už přestěhovala do Ostravy. Dlouhou dobu jsem bydlela v Brně, ale měla se tam opravdu špatné vzpomínky na své dva bývalé partnery. Jeden partner mě docela fyzicky a psychicky týral, tak jsem si řekla, že Brno už opustím na dobro. Už i po prvním zkrachovalém vztahu jsem uvažovala, že se přestěhuji opravdu konečně z Brna, jenomže jsem si tam našla jinak nového přítele, tak jsem v Brně zůstala. A zůstala jsem dokonce i ve stejném bytě, kde jsem byla s bývalým přítelem. Vím, bylo to divné, ale nějak mi to tak sedělo, asi jsem byla líná se nějak jinak přestěhovat s novým přítelem.

Rozbité topení je hrůza.

A po čtyřech letech to dopadlo katastrofálně i s druhým vztahem. Takže jsem byla ráda, že jsem se přestěhoval do Ostravy. Sice jsem si tam pronajala takový starší byt, ale byla jsem spokojená. Tedy až do té doby, než se mi rozbilo topení. Byl listopad a já jsem měla rozbité topení a vůbec jsem nevěděla, co mám dělat. Bylo večer už mínus pod nulou, takže jsem si říkala, asi zmrznu. A říkala jsem si, že topenáři z Ostravy tady jistě musí být a musí fungovat. Jinak asi zmrznu. Na internetu jsem hledala Ostravské topenáře, kde jsem našla několik odkazu. A tak rychle jsem si vybrala nějakého topenáře z Ostravy a zavolala jsem tam.

Mám ráda teplíčko.

Měla jsem štěstí, že topenář z Ostravy měl ihned druhý den ráno volno. Vzala jsem si v práci tedy jeden den volno, abych čekala topenáře z Ostravy. Byla jsem nadšená, když přišel už v devět hodin ráno. naštěstí všechno bylo během http://tn.nova.cz/clanek/bitka-behem-8-oci-ku-vo-serve-jana-sokyni-pak-zfackuje-pritele.html dvou hodin hotové a já jsem si pak užívala teplíčka. Ještě jsem měla sice chvíli rýmu, ale za tři dny to přestalo a jsem ráda, že máme šikovné topenáře z Ostravy. A jaké máte vy zkušenosti s topenáři z Ostravy? Nebo s jakýmkoliv řemeslníkem. Věřte, že si musíme kvalitních a profesionálních řemeslníků hodně vážit, protože co bych my bez nich dělali? Já bych se bez nich tedy neobešla.

5/5 - (2 votes)