Dárky k Vánocům pro nadšené cyklisty

Cyklistika je v České republice velmi oblíbený sport. Díky krásné přírodě, kterou zde máme a husté síti cyklotras a cyklostezek, může tento sport provozovat téměř každý a ze sedla obdivovat krásy naší země.

Pokud takovým lidem sháníte dárky pod stromeček, podívejme se na některé tipy, co hezkého jim můžete pořídit.

Oblečení

Na kolo nejlépe v pravém cyklistickém oblečení. Pokud někdo vyráží jezdit jen velmi sporadicky, pravděpodobně doma popadne nějaké pohodlné kalhoty, tričko, tenisky a vyrazí. Ale cyklisti, kteří jezdí pravidelně, vědí, že nejlépe se jezdí v oblečení, které je přímo pro tento sport určené. Pokud máte odhad na velikost svého blízkého, můžete mu zakoupit dres, kalhoty nebo třeba šortky na kolo. Nyní seženete spoustu oblečení i s hezkou slevou, například značka Silvini výprodej pořádá právě teď. Pokud se neodvažujete koupit něco z důvodu velikosti, zakupte svým blízkým poukaz do obchodu, kde si mohou takové oblečení vybrat sami.

cyklistka

Batoh

Na delší trasy už cyklisti musí mít s sebou nějaké ty věci. Mobil, klíče, něco malého k snědku, pláštěnku nebo třeba malou lékárničku. Záleží na tom, jak dlouhou trasu plánují. Určitě tedy ocení něco, do čeho si mohou tyto věci v průběhu jízdy naskládat. Pokud jezdí spíše kratší trasy, můžete jim pořídit ledvinku nebo malý vak. Na delší trasy už se hodí cyklistický batoh.

kolo

Cyklokosmetiku

Cyklisti se nestarají jen o sebe, ale samozřejmě i o své kolo. Pro milovníky svých dvoukolých miláčků můžete pořídit něco z cyklokosmetiky, případně dárkovou sadu, kterou v období před Vánoci určitě seženete. Do cyklokosmetiky řadíme čističe, různé kartáče, leštidla či speciální hadříky na údržbu.

Láhev na pití

Pitný režim není nikdy důležitější, než když se člověk potí u nějakého sportu. Proto si cyklisti berou láhve s pitím vždy sebou. Udělejte jim radost novou lahví, třeba v jejich oblíbených https://napoveda.seznam.cz/cz/aplikace/aplikace-seznam/seznamcz-pro-pc/prohlizec-seznam-oblibene-stranky-pc/ barvách nebo se speciálním designem.