Kočárky patří do základní výbavy každé maminky

K miminku neodmyslitelně patří kočárek. Toto slovo se nám vybaví jako první. Kočárek patří do základní výbavy miminka, často jej budoucí maminky kupují jako první. Některé jsou pověrčivé a nechtějí kočárek mít doma doku se miminko nenarodí, některé si doma netrpělivě zkouší vozit prázdný kočárek ještě před příchodem miminka na svět. Kdysi byly kočárky převážně „hojdavé“, dnes se preferují kočárky terénní na výlety nebo lehké a skladné, například do obchodů. Někteří si kočárky pořizují z bazaru, kde nemáte možnost vědět, kdo a co v kočárku vozil před Vámi, někteří si kočárek kupují z dětských obchodů.

retro kočárek pro panenky

Ti, kteří chtějí ušetřit, kupují rovnou Trojkombinace kočárek BABYLUX LARGO Maxim-kocarky.cz, aby nemuseli kupovat zvlášť vajíčko do auta, korbu a sporťák. Díky adaptérům Vám zůstane mobilní konstrukce, na kterou pohodlně přiděláte jak vajíčko na rychlý nákup, tak korbu na malé miminko i sporťák, kdy se miminko do korby už nevleze. Korbu tak používáte cca půl roku, potom jí už můžete schovat. Sporťák využijete, když je miminko větší a začíná být zvídavé, stačí zvednout opěru zad a z nerudného miminka se stane šťastné a dívající se ven. Sportovní kočárek využijete dlouhou dobu.

žena kočárek

Pokud dítě začne chodit, kočárkovaní už není moc pro něj, ale zároveň ještě dlouho chodit nezvládne, můžete si pořídit golfový kočárek, který je lehčí a lépe skladnější do auta nebo i letadla. Nabídka na Trojkombinace kočárek BABYLUX LARGO Silver s autosedačkou je velmi široká. Můžete si zde vybrat z autosedaček, retro kočárků, možnost otáčení kol, kočárků pro dvojčátka, ale i kočárků pro panenky. V nabídce mají i příslušenství ke kočárkům, ale také dětský nábytek, vybavení do postýlky, hračky i kojenecké potřeby. Nakupovat můžete přes e-shop i kamennou prodejnu, která se nachází v Přelouči. Zde si můžete zboží prohlédnout osobně po předchozí domluvě.