Ochranná solární plachta na bazén

Máte zahradu a bazén? Kdo se vyzná v bazénech nebo jim trochu více rozumí, tak jistě ví, že pro bazén je skvělé používat solární plachtu. Někdo vůbec netuší co vlastně solární plachta vůbec je, anebo k čemu se používá. Solární plachta na bazén Chlorito se používá k ohřevu bazénové vody. Kdo má doma bazén, tak solární plachtu určitě využije, protože se hlavně používá v domácích zahradních bazénech pomocí tepelné energie slunečního záření. Další funkci, kterou plachta má, tak je, když plachtu rozprostřete na vodní hladinu, tak se sníží ztráta bazénové vody odparem ve velmi vysokých teplotách a v horkých letních dnech.
Plachta
Má solární plachta další výhody?
Ano. Bazénová solární plachta chrání vodu před znečištěním. Třeba, když je silný vítr, tak plachta zachrání, aby se nevzneslo do bazénu nic z větru, například větvičky že stromů, prach, hmyz. Velmi oblíbenou barvou solární plachty je modrá a černá. Ale zákazníci kupují a mají stále zájem i průhledné plachty. Každý zákazník má svoji oblíbu a záleží pouze na Vás co je pro Vás více přijatelné. V nabídce pro Vás máme opravdu mnoho provedení a záleží jen na Vás, jakou barvu, rozměr si vyberete. Naše solární plachty jsou velmi kvalitní a mají velice pevnou folii, která má různou tloušťku. Věřte, že solární plachtu na bazén si u nás zakoupilo plno zákazníků, a vy budete další, kdo naší nabídce neodolá, a hlavně je to Vaše ochrana pro Váš zahradní bazén.
Plachta
Neváhejte a objednejte si naší solární plachtu na bazén, máme různé tvary v nabídce, ovál, obdélník a kruh. Pokud chcete vyloženě svoji, dle svých vlastních představ, tak Vám můžeme vyrobit solární plachtu na přání. Takže je pouze na Vás, jakou plachtu budete chtít, aby seděla přesně s Vaším zahradním bazénem. Pokud si nebudete něčím jistí nebo budete chtít s něčím poradit, můžete nás kdykoliv kontaktovat.